Świetny serwis wyrozumiali pracownicy bardzo pomocni dogodne godziny pracy także (sobota) jestem bardzo zadowolony no i stosunek ceny do jakości jest moim zdaniem wspaniały dostałem to co zamawiałem i czego oczekiwałem za cenę dużo niższą niż u konkurencji. ?Dziękuję myślę że do zobaczenia pozdrawiam ?
Korzystałem z usług tej firmy. Przeglądy zawsze tam robię, miła fachowa obsługa. Samochód wypożyczany był raz ale za to bez zarzutów, fajne ceny i fajny asortyment. Szczerze polecam
Polecam gorąco, z taką uprzejmością i chęcią pomocy drugiemu człowiekowi nie spotkałam się nigdy wcześniej!
Polecam pełen profesjonalizm i kompleksowo zrobione auto po kolizji bez żadnych zastrzeżeń, auto zastępcze na czas serwisu na prośbę ze duża rodzina dostałem większe dziękuję. Pozdrawiam
Wypożyczałem Volvo XC60 na tydzień. Auto w idealnym stanie, czyste, zadbane. Obsługa profesjonalna i bardzo miła. Ceny uczciwe jak na ten segment. Na pewno wrócę!
Już trzeci raz wypożyczam tu auto i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Szybka obsługa, bez zbędnych formalności. Auto zawsze czyste i zatankowane. Polecam serdecznie!
Fantastyczna wypożyczalnia! Potrzebowałem busa na przeprowadzkę, dostałem Forda Transit w świetnym stanie. Cena bardzo przystępna. Obsługa pomocna i elastyczna z godzinami odbioru.
Profesjonalna obsługa od A do Z. Wypożyczałem Skodę Octavię na dłuższy okres – cena za miesiąc bardzo atrakcyjna. Auto sprawne, żadnych problemów. Gorąco polecam!
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Samochód zastępczy otrzymałam w ciągu godziny od zgłoszenia. Wszystko sprawnie i bez komplikacji. Dziękuję i polecam!
Super wypożyczalnia! Duży wybór aut, od małych osobowych po busy i dostawcze. Ceny konkurencyjne, obsługa na najwyższym poziomie. Będę polecał znajomym.